www.xwaupgrade.com
 www.xwlegacy.net
ENGLISH VERSION
Úvod Logo
2005-12-24
 • NOVÉ CARGO FERRY A SONDA
  Vaše vánoční dárky od XWA komunity jsou tady. Marco Antonio Malheiros dokončil novou XWAUP verzi Cargo Ferry a Master Qui-Gon vylepšil sondu pro XWA.
  Darksaber na své stránky umístil 2 nové programy pro editaci XWA. Prvním je XWA OPTer, program určený k opravě problému se stínováním u OPT souborů. A druhým je OPT GL, OpenGL prohlížeč OPT souborů s řadou nastavení. Oba programy vytvořil Ooc. Nové OPT soubory a programy si stáhněte ze stránky Darksaber's X-Wing Station.

  Cargo FerryProbe
 • DHILANI PLANETARY INVASION LANDER
  Nový OPT soubor z projektu Blue Phantom Generala Tragetona je Dhilani Planetary Invasion Lander. Tito dříči jsou hlavní silnou Dhilanských invazních jednotek. Kombinují funkce pozemního bombardéru i lodí pro přepravy pěchoty. Jako obrovské létající pevnosti jsou určeny dobývání povstaleckých světů.
  General Trageton dále upravil svůj Victory I-class Star Destroyer. Přidal mu červené označení, které je typické pro lodě Republikové flotily. A poslední novinkou je spuštění oficiálního fóra projektu Blue Phantom. Navštivte Vince T's X-Wing HQ.

  Dhilani Planetary Invasion Lander

  VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!

 • 2005-12-16
 • V-19 TORRENT STARFIGHTER 2.0
  DTM se znovu ukázal a vypustil do světa poslední loď před vydáním shipsetu Války Klonů. Tentokrát vylepšil svůj starší V-19 Torrent starfighter. Tato loď se objevila v kresleném televizním seriálu Válka Klonů. Teď má tento OPT soubor konečně vlastní kokpit a exterior verzi. Stahujte ze stránky MTD Industries.

  V-19 Torrent starfighter
 • GEONOSIAN STARFIGHTER
  Master Qui-Gon, Mateus Borges a Evil Jedi z modu Warlords vytvořili nový OPT soubor - Nantex-class Territorial Defense Fighter neboli Geonosian Starfighter. Tento stroj jste mohli vidět v Epizodě II. Mateus Borges také znovu předělal svou starší úpravu lodi Armada-class od JM. Více informací najdete na stránce A Dark Prophecy Campaign site.

  Geonosian StarfighterGeonosian Starfighter
 • NOVÉ PROGRAMY PRO ÚPRAVY XWA
  V poslední době bylo také dokončeno několik programů pro editaci XWA. Defiant vydal novou (a bohužel poslední) verzi svého programu X-Wing Install System a konečně také zveřejnil XWSetup, plugin pro NSIS. Tento plugin dovoluje snadno vytvářet samoseinstalující mody pro XWA. K oběma programům je ke snažení i zdrojový kód. Programy si stáhněte ze stránky Flying Temple.
  Dalším programem je nové verze známého nástroje pro vytváření OPT souborů OPTech (verze 1.1). Tato verze přináší několik novinek a opravuje některé chyby. Tento skvělý program si stáhněte ze stránky XvT Technologies.

  Flying TempleOPTech

 • 2005-12-05
 • NOVÉ VICTORY STAR DESTROYERY
  General Trageton dokončil další OPT pro projekt X-Wing Alliance Upgrade. Victory II Star Destroyer se mírně liší do VSD Mk. 1 a blíží se více klasickému ISD. Chybí mu křídla, má 3+4 motory, 3x4 střelecké věže na zádi, tmavší trup a více oken. Spolu s tímto OPT souborem se General Trageton vrátil ke staršímu VSD a mírně jej vylepšil. Tyto nové lodě si stáhněte ze stránky X-Wing Alliance Upgrade site nebo  Vince T's X-Wing HQ.

  Victory Star DestroyerVictory II Star Destroyer

 • 2005-11-22
 • LANCER FRIGATE
  První OPT soubor od nového 'OPTera' Axinguse je Lancer Frigate. Axingus je velmi talentovaný tvůrce modelů a jeho nový OPT soubor vypadá moc dobře. Dobrá práce, potřebujeme víc takových větších lodí. Těším se na Axingusovy další modely. Novou Lancer Frigate si stáhněte TADY.

  Lancer FrigateLancer Frigate

 • 2005-11-21
 • DHILANI OCTOPUS
  General Trageton se vrátil ke svému Blue Phantom projektu a dokončil další OPT soubor - Dhilani Octopus. Exoticky vypadající Octopus je Dhilanskou verzí gunboatu. Nejlépe jde popsat jako létající energetická zbraň. Tento OPT soubor si stáhněte ze stránky Generala Tragetona Vince T's X-Wing HQ.

  Dhilani OctopusDhilani Octopus

 • 2005-11-18
 • BANKING CLAN FRIGATE
  Posledním OPT souborem Generala Tragetona pro připravovaný shipset Episode III: Battle over Coruscant je Banking Clan Frigate. Těžká fregara původně používaná Bankovním klanem na převážení komunikačních jednotek, která se po začátku války stala hlavní lodí ve flotile Separatistů. Pro další lodě z Epizody 3 a informace o shipsetu Battle over Coruscant navštivte stránku Vince T's X-Wing HQ.

  Banking Clan Frigate

 • 2005-11-15
 • TIE FIGHTER TOTAL CONVERSION
  Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Konečně byla dokončena TIE Fighter Total Conversion! Konečně si po mnoha letech čekání můžeme zahrát mise z TIE Fightera v enginu XWA. Ol, Darksaber, Bman and Linx310 odvedli skvělou práci. Konverze obsahuje: bitvy 1 - 7, XWAUP modely pro pilotované stroje, nové filmečky, zvuky, hudbu, moje Imperiální prostředí, nový hangár, emaily a další, všechno zabaleno v parádním instalátoru. Konverzi si stáhněte ze stránky TFTC a navštivte také TFTC fórum.
  Upozornění: Pro instalaci musíte mít kopii TIE Fighter Collectors Edition (TIECD) CDROM nebo X-Wing Collectors Series Disk 2 (TIE95) CDROM a oba disky XWA!

  TIE Figher Total Conversion
 • V-WING
  Novou konverzi z modu pro HW2 Warlords mají opět na svědomí Berruga a DTM. V-Wing je další lodí z Epizody 3 pro XWA. V-Wingy, jako masově vyráběné stroje, sloužily v Republikové flotile během Války klonů a v Imperiální flotile i v dalších letech a konfliktech. Loď je ke stažení stránkách MTD Industries.

  V-Wing
 • TRADE FEDERATION BATTLESHIP AND CRUISER
  Chtěli byste další lodě z Epizody 3? Žádný problém. Generál Trageton totiž právě dokončil Trade Federation Battleship a Trade Federation Cruiser. První loď je předělávkou klasického OPT souboru od Rebela, druhá je úplně nová. Jde o slavnou loď Generala Frievouse Invisible Hand.
  General Trageton také na své stránce spustil novou sekci věnovanou připravovanému shipsetu 'Episode III: Battle over Coruscant'. Nové lodě a další informace o shipsetu najdete na stránce Vince T's X-Wing HQ.

  Trade Federation BattleshipTrade Federation Cruiser
 • NOVINKY Z BITVY O HOTH
  Konečně jsou tady nějaké downloady z připravovaného shipsetu Battle of Hoth. A není jich zrovna málo ATX pro nás připravil: T-74 Airspeeder (s vlastním kokpitem), dvě pozemní veže, povrch planety Hoth, AT-AT, AT-ST, generátor štítu a ionový kanón. Pěkná práce, ale doufám, že se brzy dočkáme také nějaké mise. Pro další informace a downloady navštivte stránku ATX's Navbuoy.

  Battle of Hoth

 • NOVINKY Z BITVY O HOTH
  Konečně jsou tady nějaké downloady z připravovaného shipsetu Battle of Hoth. A není jich zrovna málo ATX pro nás připravil: T-74 Airspeeder (s vlastním kokpitem), dvě pozemní veže, povrch planety Hoth, AT-AT, AT-ST, generátor štítu a ionový kanón. Pěkná práce, ale doufám, že se brzy dočkáme také nějaké mise. Pro další informace a downloady navštivte stránku ATX's Navbuoy.

  Battle of Hoth

 • 2005-10-30
 • XIYTIEAR TRANSPORT
  Darksaber konečně aktualizoval svou stránku na dal na ni ke stažení nový OPT soubor. Nový Xiytiear Transport vznikl na základě modelu KarmaQ3, který upravil a otexturoval Berruga. Jako obvykle si model stáhněte s Berrugovy sekce na Darksaberově stránce Darksaber's X-Wing Station.

  Xiytiear Transport
 • SCARAB STARFIGHTER
  Dalším novým Berrugovým OPT souborem je Scarab starfighter. Tato stíhačka se objevila ve hrách Star Wars: Starfigther a Star Wars: Jedi Starfighter. Model Scarab starfighteru původně vytvořil Chris Boudreaux a Berruga jej pouze upravil pro použití v XWA. Nový OPT soubor si stáhněte ze stránky MTD Industries.

  Scarab starfighter

 • 2005-09-26
 • 'ADVENTURE' GEONOSIAN SAILER
  Nejnovějším OPT souborem od DTM je 'Adventure' Geonosian Sailer - velká a silná loď armády separatistů z počátku Války Klonů. DTM tuto loď vytvořil, protože potřeboval velkou loď pro svůj shipset. Pro další informace navštivte stránku MTD Industries site.

  'Adventure' Geonosian Sailer'Adventure' Geonosian Sailer

 • 2005-09-06
 • DROID TRI-FIGHTER
  Můžete si stáhnout další loď z Epizody III do XWA. Droid Tri-Fighter původně pochází ze SW modifikace pro Homeworld 2 zvané Warlords. Pokud jste o tomto modu ještě neslyšeli, vřele doporučuji navštívit stránky. Je se opravdu na co dívat! Do XWA pak model převedl Berruga. Loď je ke stažení na stránkách MTD Industries.

  Droid Tri-Fighter
 • PHOENIX-CLASS CRUISER
  Nová loď pro projekt Blue Phantom se jmenuje Phoenix-Class Cruiser. Je poslední lodí z flotily UPMF. Tento masivní křižník je nejrozšířenější těžkou válečnou lodí této organizace. Tyto křižníky jsou díky rychlé produkci rozmístěny po celém území UPMF a již mnohokrát prokázaly svou cenu. Loď si stáhněte ze stránky Generala Tragetona Vince T's X-Wing HQ.

  Phoenix-Class CruiserPhoenix-Class Cruiser

 • 2005-09-01
 • TIE DART
  Nový TIE stroj pro Dark Prophecy kampaň má název TIE Dart. TIE Dart je extrémně rychlý, dobře vyzbrojený a má speciální štít. Tento OPT soubor má vlastní exterior verzi a fantastický kokpit. OPT byl vytvořen Mateusem Borgesem a EXO Tridentem s použitím Darksaberova TIE pilota. Soubor si stáhněte ze stránky A Dark Prophecy Campaign.

  TIE Dart

 • 2005-08-25
 • LOW ALTITUDE ASSAULT TRANSPORT/REPUBLIC GUNSHIP
  Je to neuvěřitelné, ale DTM dokončil další loď z období Války Klonů. Low Altitude Assault Transport/Republic Gunship je podle mě nejkrásnější lodí, kterou jsme mohli vidět v Epizodě II a III. Republik Gunship je verzí LAAT určenou pro volný vesmír (má uzavřené dveře). Nové OPT soubory si stáhněte ze stránky MTD Industries.

  Low Altitude Assault TransportRepublic Gunship

 • 2005-08-24
 • VENATOR STAR DESTROYER
  Další OPT soubor z Epizody III má na svědomí General Trageton. Venator-Class Star Destroyer, také známý jako Republic Attack Cruiser, byl postaven továrnou Kuar Dre Yards v průběhu Války Klonů. Byl první lodí v Republikové armádě, která nebyla určena k přepravě nákladů nebo vojáků, ale k soubojům s jinými vesmírnými loděmi. Nový OPT soubor si stáhněte ze stránky Vince T's X-Wing HQ.

  Venator-Class Star DestroyerVenator-Class Star Destroyer
 • XWA VERSION INTEGRALE JE ZPĚT
  Po mnoha měsících se vrací projekt X-Wing Alliance Version Integrale. Matthias, hlavní tvůrce tohoto projektu, udělal novou stránku a začal na něm znovu pracovat. Se všemi novými OPT soubory z Epizod II a III, které jsou dokončeny nebo se chystají, může XWAVI slibně pokračovat. Navštivte stránku XWAVI project .

  XWA Version Integrale

 • 2005-08-22
 • POVRCH PLANETY GEONOSIS
  Zatímco všichni čekáme na shipset Bitva o Geonosis (viz Epizoda II), DTM vydává jednotlivé OPT soubory z tohoto shipsetu pro osobní použití. Tentokrát je to povrch planety Geonosis! Tento soubor můžete použít pouze s využitím editoru misí, ne v běžném skirmishy. OPT soubor si stáhněte v nové sekci Expanded Universe na stránce MTD Industries.

  Geonosian Surface

 • 2005-08-15
 • NOVÝ ESCAPE POD
  Master Qui-Gon dokončil další loď převedenou ze hry Star Wars Galaxies. Novým OPT souborem je Espace Pod. Nic velkého, ale pěkná práce. Jako obvykle si tento OPT soubor můžete stáhnout Master Qui-Gonovy sekce na stánce Darksaber's X-Wing Station.

  Espace PodEspace Pod

 • 2005-08-08
 • RADIANT DIPLOMATIC CRUISER
  Další novou lodí ze stránek MTD Industries je Radiant Diplomatic Cruiser. Tato loď je známá z Epizody I jako plavidlo, na jehož palubě cestovali Qui-Gon Jinn a Obi-Wan Kenobi cestou na Naboo. DTM se opět vytáhnul! Tento OPT soubor si stáhněte ze stránky MTD Industries.

  Radiant Diplomatic CruiserRadiant Diplomatic Cruiser

 • 2005-08-03
 • NOVÝ FREIGHTER TYPE K
  Marco Antonio Malheiros udělal další OPT soubor. Po freighter typu C a H je tady konečně Freighter Typ K! A tento typ je dokonce nejhezčí ze všech tří. Už teď se nemohu dočkat dalších OPT souborů od Marca Antonia. Jako obvykle si tento OPT soubor můžete stáhnout ze stránky Darksaber's X-Wing Station nebo XWA Upgrade project.

  Freighter Type KFreighter Type K

 • 2005-08-03
 • INFERNO-CLASS DESTROYER
  Projekt Blue Phantom slibně pokračuje. General Trageton právě dokončil další OPT soubor - Inferno-Class Destroyer. Inferno Destroyer je střední křižník, který je určen pro přímé bitvy s velkými loděmi i jako doprovod konvojů. Díky své rychlosti Inferno zvládá útočné i obranné úkoly. OPT soubor a další informace najdete na stránce Vince T's X-Wing HQ.

  Inferno-Class DestroyerInferno-Class Destroyer
 • STRÁNKA IMPERIAL ALLIANCE
  Imperial Alliance bude novým Star Wars vesmírným simulátorem vytvořeným lidmi z Emperor's Hammer's Science Office. Primárně je určen pro členy Emperor's Hammer jako náhrada za hry "X-Wing Alliance" and "TIE Fighter", ale bude i k volnému stažení.
  Tato nová stránka nabízí všechny informace o připravované hře a v budoucnosti si zde budete moci stáhnout demo, hru samotnou i další doplňky. Bohužel žádný, ani přibližný, termín vydání zatím nebyl určen. Navštivte stránku Imperial Alliance.

  Imperial Alliance website

 • 2005-07-27
 • DOMINATOR INTERDICTOR STAR DESTROYER
  JM právě dokončil novou verzi svého Dominator Interdictor Star Destroyeru. Dominator je modifikací klasického Imperiálního Star Destroyeru, kterému byly přidány gravitační generátory. Tím se tato loď stala mnohem více operativnější než běžný Immobiliser Interdictor, protože může být nasazena do akce bez dalších podpůrných lodí. Tento OPT soubor si stáhněte ze stránky XWA Expansion Guide.

  Dominator Interdictor Star DestroyerDominator Interdictor Star Destroyer

 • 2005-07-21
 • BITEVNÍ KŘIŽNÍK TŘÍDY WARRIOR
  General Trageton končil další OPT soubor do svého projektu Blue Phantom. Tentokrát je to něco velkého - bitevní křižník třídy Warrior. Tento 5ti kilometrový obr má palebnou sílu celé flotily. Ale i při takové velikosti jde o rychlou a silnou loď. Tento OPT soubor si stáhněte ze stránky Vince T's X-Wing HQ.

  The Warrior-Class BattlecruiserThe Warrior-Class Battlecruiser
 • NOVÉ VERZE PP-1 MURDOC A ARCADIA KŘIŽNÍKU
  MTD Industries je opět tady! Stejně jako posledně DTM připravil více než jednu novinku. Tentokrát si můžete stáhnout nové verze starších OPT souborů - stíhačky PP-1 Murdoc a křižníku Arcadia. Obě lodě naleznete v sekci Tango Pirates na stránkách MTD Industries.

  PP-1 MurdocArcadia Battleship

 • 2005-05-14
 • ETA-2 ACTIS INTERCEPTOR
  První loď z blížící se Epizody 3 Hvězdných Válek je Eta-2 Actis Interceptor od DTM. Jedi Interceptor je další generací lehké stíhačky určené pro řád Jedi. Založena na starším designu Delta-7 Jedi starfighter, je Eta-2 malým, mrštným a smrtícím strojem. Tento parádní OPT soubor má vlastní kokpit i exterior část. Stáhněte si jej ze stránky MTD Industries.

  Eta-2 Actis InterceptorEta-2 Actis Interceptor
 • KORVETA MANDRAGORA
  Tato upravená korveta nazvaná korveta Mandragora je další konverzí ze hry SWG a bude použita v projektu A Dark Prophecy Campaign. Model a textury udělal Master Qui-Gon a OPTing Mareus Borges. Tato silně upravená korvera má větší palebnou sílu, silnější štíty i plášt trupu. Loď si stáhněte ze stránky A Dark Prophecy Campaign.

  Mandragora CorvetteMandragora Corvette

 • 2005-04-23
 • NOVÁ SPACE COLONY 3
  Nejnovějším OPT souborem od týmu ze stránky X-Wing Alliance Upgrade je Space Colony 3. Model and textury vytvořil General Trageton. Tato vesmírná stanice fakt vypadá báječně, hlavně vnitřní hangáry. Nový model si samozřejmě stáhněte ze stránky X-Wing Alliance Upgrade nebo  Vince T's X-Wing HQ.

  Space Colony 3Space Colony 3

 • 2005-04-22
 • AT-AT BARGE
  Další dokončenou lodí pro kampaň A Dark Prophecy je AT-AT Barge. Tuto nákladní loď velmi rychle dokončil známý Marco Malheiros. AT-AT Barge je jednoduchá loď, určená k přepravě AT-AT Walkerů z oběžné dráhy na povrch planet. Má neobyčejně pevné pancéřování, které jí dovoluje snést velké poškození. Tuhle parádní loď si stáhněte ze stránky A Dark Prophecy Campaign.

  AT-AT BargeAT-AT Barge
 • KAMPAŇ A DARK PROPHECY
  Pracuje se na zcela novém modu pro XWA. Jeho tvůrce Mateus Borges má v plánu mnoho zajímavých vymožeností jako 50 nových misí, nové zvuky a animace, 15 nových lodí včetně povrchů planet pro bitvy v atmosféře i pod vodní hladinou.
  První vypuštěné lodě z tohoto modu jsou: Archangel-class Star Destroyer, Armada-class Battleship a hlavně fantastický Leviathan-class Star Destroyer, což je bitevní křižník, který dokáže operovat i pod vodou. Nové OPT soubory a další informace najdete na stránce A Dark Prophecy Campaign.

  Leviathan-class Star DestroyerLeviathan-class Star Destroyer
 • MTD INDUSTRIES JE ZPÁTKY!
  DTM a jeho MTD Industies jsou zpátky! DTM udělal novou stránku, na které je ke stažení mnoho vylepšených nebo zcela nových OPT souborů například Jedi Starfighter, Anakin's modified Jedi Starfighter, Arcadia Battleship, Corellian Bat and Corellian Vampire, V-19 Torrent Assault Fighter, Sith Red Fighter a další. Nezapomeňte navštívit novou stránku MTD Industries!

  Jedi StarfighterJedi Starfighter
 • DHILANI SENTINEL ATTACK FIGHTER
  General Trageton stále pracuje na svém projektu Blue Phantom. Naposledy dokončil Dhilani Sentinel Attack Fighter. Tato útočná stíhačka je nástupcem Dhilani Nemesis a její malá velikost z ní dělá nebezpečného protivníka. Pro více informací o celém projektu navštivte stránku Vince T's X-Wing HQ.

  Dhilani Sentinel Attack FighterDhilani Sentinel Attack Fighter
 • NOVÉ MISE Z XWA EXPANSION GUIDE
  JM na svou stránku umístil starší mise, konkrétně dvě kampaně pro BoP a 25 misí pro XWA. První kampaň za Impérium se jmenuje Imperial Intelligence Campaign a má 25 misí a 7 filmečků. Druhá kampaň za rebely má název Warhammer Squadron Campaign a obsahuje 15 misí a 4 filmy. Je fajn vidět tyhle staré mise znovu online. Všechno si stáhněte ze stránky XWA Expansion Guide.

  XWA Expansion Guide

 • 2005-03-27
 • HANGÁR V SOPEČNÉM JÍCNU
  General Trageton doplnil povrch planety Mustafaru dalším OPT souborem - novým hangárem. Tento hangár je vlastně velkou přistávací plošinou vybudovanou na strmém hřebenu v jícnu sopky, vzdálenou jen několik stovek metrů od jezera tekuté lávy. Nový hangár si stáhněte ze stránky Vince T's X-Wing HQ.

  Volcano HangarVolcano Hangar
 • IMPERIAL RETREAT - BITVA 1
  Po dlouhé době tady máme další nové mise do XWA. Bromma Herman, nás ve své kampani Imperial Retreat staví do role imperiálního pilota, který se připojil k Impériu krátce po bitvě o Endor. K dispozici je TIE Advanced a další imperiální stíhačky v celkem šesti misích. Mise si stáhněte tady nebo navštivte mini stránku Imperial Retreat.

  Imperial Retreat (T/A from xwaupgrade.com)

 • 2005-03-13
 • NOVÝ C-3 PASSENGER LINER
  XWA Upgrade projekt v poslední době pěkně postoupil. Tentokrát byla vylepšena loď C-3 Passenger Liner. Model, textury a OPTing udělal JM. Nová loď vypadá opravdu krásně! Doufám, že další na JMově seznamu budou Calamari křižníky. Nový Passenger Liner si stáhněte ze stránky XWA Upgrade project nebo XWA Expansion Guide.

  C-3 Passenger Liner

 • 2005-03-12
 • NOVÁ VERZE IMPERIAL XWING ALLIANCE
  Dokončili jsme pro vás novou verzi Imperiální XWA. Tato verze obsahuje následující novinky a vylepšení: mírně upravenou vstupní halu, novou uniformu, nové hodnosti, novou hudbu pro všechny místnosti a imperiální hangáry Generála Tragetona (obě verze). Za pomoc při tvorbě chci poděkovat Darksaberovi (za všechno včetně instalátoru), Generalu Tragetonovi (za hangáry a nové hodnosti) a Griffinovi za hostování. Instalační soubor si stáhněte ze stránky s downloady..

  Imperial XWA

 • 2005-03-11
 • POVRCH PLANETY MUSTAFAR
  Tento download je poctou Generála Tragetona jedné z nejlepších planet vesmíru Hvězdných Válek (po Coruscantu) - pekelné planetě Mustafar. Místu, kde se odehraje zuřivý souboj mezi Obi-Wabnem Kenobim a Darh Vaderem na konci blížící se poslední části Hvězdných Válek: Epizody 3 - Revenge of the Sith. Povrch této planety si stáhněte ze stránky Vince T's X-Wing HQ.

  planeta Mustafarplaneta Mustafar
 • NOVÝ HEAVY LIFTER
  Můžete si stáhnout novou loď do XWA. Zatím posledním OPT souborem od týmu XWA Upgrade je Heavy Lifter. Model má na svědomí Wraith1, textury a OPTing Gringlas. Dobrá práce! Loď si jako obvykle stáhnetě ze stránky XWA Upgrade project.

  Heavy Lifter

 • 2005-03-10
 • XT-300 PIRANHA
  General Trageton dokončil další stíhačku pro svůj projekt Blue Phantom - XT-300 Piranha. Piraňa je nejnovější a nejlepší stíhačkou série XT společnosti ShiCon. Se svou zredukovanou velikostí, silnějšími motory a dalšími zlepšeními tato stíhačka představuje vrchol technologie stíhaček UPMF. Download a další informace naleznete na stránce Vince T's X-Wing HQ.

  XT-300 PiranhaXT-300 Piranha
 • TIE FIGHTER CONVERSION PROJEKT
  Projekt Generala Taskeena na převedení hry TIE Fighter do XWA je dokončen. Tato konverze není součástí projektu, na kterém pracuje Ol a který se jmenuje TIE Fighter Total Conversion. Dokončený projekt obsahuje všech 104 misí ze starého TIE Fightera, namluvené brífinky a ozvučení misí. Celý balík má 20,1 MB a můžete si jej stáhnout tady nebo tady. Nezapomeňte si před hraním nainstalovat můj Imperial XWA!

  TIE Fighter

 • 2005-02-26
 • XT-100 VIPER
  Nový OPT soubor Generala Tragetona pro projekt Blue Phantom je XT-100 Viper. Tento stroj je první stíhačkou série XT zkontruovanou čtyřicet let před založením Spojených planet. Dlouho dobu byla hlavní obrannou silou v systému Hedrec, dokud ji nenahradil Victory figter. Další informace o projektu Blue Phantom naleznete na stránce Vince T's X-Wing HQ.

  XT-100 ViperXT-100 Viper

 • 2005-02-06
 • KORVETA TŘÍDY LIBERATOR
  General Trageton tentokrát dokončil další OPT soubor pro svůj projekt Blue Phantom - korvetu třídy Liberator. Tato lehká korveta měla původně sloužit pouze jako doprovodná a zásobovací loď. Díky své dlouhé živostnosti a poměrně velkému nákladnímu prostoru však brzy převzala úlohu nákladní lodi s vlastní výzbrojí, která se dokáže sama ubránit. Pro další informace a download navštivte stránku Vince T's X-Wing HQ.

  Liberator-Class CorvetteLiberator-Class Corvette

 • 2005-02-05
 • NOVÝ FREIGHTER TYPE C
  Kdo je nejaktivnějším a nejlepším tvůrcem OPT souborů současnosti? Odpověď je velmi jednoduchá. Je to Marco Antonio Malheiros! Tentokrát Marco předělal další nákladní loď, konkrétně Freighter Type C. Bravo! Tuto loď si můžete stáhnout ze stránky Darksaber's X-Wing Station nebo XWA Upgrade project.

  Freighter Type CFreighter Type C

 • 2005-01-22
 • NOVÉ IMPERIÁLNÍ HANGÁRY
  General Trageton dokončil dva nové imperiální hangáry. Prvním je mírně vylepšený imperiální hangár, který nahrazuje původní pro rebelskou stranu. Druhým je hangár druhé Hvězdy Smrti, ve kterém přistál raketoplán císaře Palpaina v Návratu Jediho. Oba hangáry si můžete stáhnout z nových stránek Vince T's X-Wing HQ.

  Imperial hangarDeath Star II hangar

 • 2005-01-08
 • NOVÝ FREIGHTER TYPE H
  V neuvěřitelně krátké době tady máme další vylepšenou loď. Marco Antonio Malheiros tentokrát předělal jednu z nejošklivějších lodí celé XWA - Freighter Type H. Marcova verze vypadá opravdu parádně. Tento OPT soubor si můžete stáhnout ze stránky Darksaber's X-Wing Station nebo XWA Upgrade project.

  Freighter Type HFreighter Type H

 • 2005-01-02
 • NOVÁ NEBULON-B FRIGATA
  Zdá se, že nový rok bude pro X-Wing Alliance velmi příznivý. Prvním OPT souborem roku je Nebulon-B class Frigata, další loď převedená ze hry SWG Masterem Qui-Gonem. Pěkný dárek k novému roku! Nový OPT si stáhněte ze stránky Darksaber's X-Wing Station.

  Nebulon-B class Frigate
 • NOVÝ FIRESPRAY ATTACK SHIP
  Naopak posledním OPT souborem roku 2004 je Firespay Attack Ship od Master Qui-Gona, který s Darksaberovou pomocí převedl model ze SWG. Tento OPT soubor má 4 druhy textur. Jednotlivými variantami jsou Slave 1 Boba Fetta, Firespray "Andrasta" rodiny Azameenů, Slave One Jango Fetta a soukromý šedý Firespray. Skvělá práce. Doufám, že se brzy dočkáme také kokpitu a exterior části. Tuto loď si stáhněte ze stránky Darksaber's X-Wing Station nebo XWA Upgrade project.

  Slave 1 Boby FettaFirespray Andrasta rodiny Azameenů

 • ZPĚT

  X-Wing™, Imperial Pursuit™, B-Wing™, X-Wing Collector's CD-ROM™, TIE Fighter™, Defender of the Empire™, TIE Fighter Collector's CD-ROM™,
  X-wing vs. TIE Fighter™, Balance of Power™, X-Wing Collector Series™, X-Wing Alliance™ a X-Wing Trilogy™ jsou registrované obchodní značky firmy
  © LucasArts Entertainment Company LLC. © Lucasfilm Ltd. & TM.

  Design stránek Michal 2003.