www.xwaupgrade.com
 www.xwlegacy.net
ENGLISH VERSION
Úvod Logo
2006-10-11
 • WARHAMMER CRUISER
  General Trageton dokončil jeden ze svých dlouho rozpracovaných OPT souborů. Těžký křižník třídy Warhammer představuje novou generaci těžkých válečných lodí, která spojuje vlastnosti běžných a těžkých bitevních lodí. Se svými šesti kilometry předčí Warhammer jakoukoli válečnou loď nebo křížník. Nový OPT soubor si stáhněte ze stránky Vince T's X-Wing HQ.

  The Warhammer-Class Heavy Cruiser
 • XWA VERSION INTEGRALE BETA 0.5
  Beta 0.5 projektu X-Wing Alliance Version Integrale byla uvolněna ke stažení. Původním jazykem tohoto projektu je francoužština, ale existuje také anglický překlad. Autor tohoto projektu Matthias se v současti věnuje Star Wars modu pro hru Starshatter, a proto je dobře, že nezapomněl na starou XWA. Další informace naleznete na stránce projektu XWAVI.

  XWA Version Integrale

 • 2006-10-02
 • NOVÝ STRIKE CRUISER
  XWA Upgrade tým představuje svého nejnovějšího člena, kterým je DTM! DTM se rozhodl přispět k projektu a dokončil novou verzi Strike Cruiseru. Protože všichni dobře víme, že DTM je velmi talentovaný a aktivní tvůrce, můžeme se těšit na jeho budoucí výtvory! Nový Strike Cruiser si stáhněte ze stránky X-Wing Alliance Upgrade.

  Strike CruiserStrike Cruiser

 • 2006-09-25
 • DHILANI STINGRAY
  Posledním modelem projektu Blue Phantom Generála Tragetona je Dhilani Stingray, který celkový počet nových OPT souborů tohoto projektu završuje na neuvěřitelné číslo 49! Lehce ozbrojený Stingray je malá osobní loď užívaná pro přepravu vysokých hodnotářů a státníků. Pro všechny OPT soubory a další informace o celém projektu navštivte Vince T's X-Wing HQ.

  Inferno II-Class Battlecruiser Inferno II-Class Battlecruiser

 • 2006-09-05
 • INFERNO II
  General Trageton dokončil další OPT soubor do svého Blue Phantom projektu - nový Inferno II-Class Battlecruiser. Tento křižník pokračuje v úspěšné kontrukci svého předchůdce, zároveň však přináší lepší obrnění a přední i zadní výzbroj. Nový OPT soubor a další informace získáte na stránce Vince T's X-Wing HQ.

  Inferno II-Class Battlecruiser Inferno II-Class Battlecruiser

 • 2006-09-04
 • RAND ECLIPTIC A REBELLION SHIPSET
  Konečně jsou tady nějaké novinky z XWA komunity. Obě dvě má na svědomí skvělý DTM! První je nový OPT soubor Rand Ecliptic Frigare, eskortní loď odvozená z Acclamator Trooper Transportu a určená k ochraně republikových lodí během Války Klonů.
  Druhou novinkou je vydání Rebellion Shipsetu (části 1), který je opravdovou bombou. Obsahuje 19(!) nových lodí a objektů, 10 misí a dvě planetární prostředí (Yavin IV a Kashyyyk) pro mise nad povrchem. Je skvělé vidět všechny ty nové OPT soubory v nových misích. Pro nový OPT soubor a hlavně pro nový shipset navštivte MTD Industries.

  Rebellion ShipsetRand Ecliptic Frigare

 • 2006-07-17
 • NOVÝ MILLENIUM FALCON A YT-1300
  Nejočekávanější loď pro XWA byla dokončena! Master Qui-Gon a Darksaber dokončili legendární Millenium Falcon společně s původní YT-1300. Millenium Falcon je k dispozici dokonce ve dvou variantách, jedna s Lando Calriassianem a Nien Numberm a druhá s Hanem Solem a Chewbaccou. Skvělá práce! Tento nový OPT soubor si stáhněte z Master Qui-Gonovy sekce na Darksaber's X-Wing Station.

  Millenium FalconYT-1300

 • DHILANI LEVIATHAN, UMPF HANGAR A DALŠÍ
  Projekt Blue Phantom v poslední době velmi pokročil. General Trageton vydal mnoho nových OPT souborů. Dhilani Leviathan je 6 km dlouhá a je nejsilnější lodí Dhilanské admády. Dále je tady nový UMPF Hangár a vylepšení mnoha starší lodí, konkrétně jde o BRX-700 Combat Yacht, Vince Trageton's Barracuda, Mryna Qhalic's Black Scorpion 1 & 2 a Piranha. Všechny tyto lodě nyní mají vlastní kokpit a exterior verzi. Stáhnout si je můžete ze stránky Vince T's X-Wing HQ.

  Vince Trageton's Barracuda UMPF Hangar Dhilani Leviathan

 • NOVÝ Z-95 HEADHUNTER
  Nový tvůrce OPT souborů Chris "Carbide" Card vytvořil svou verzi lodi Z-95 Headhunter. Tento nový OPT soubor má sice pouze base verzi, ale představuje dobrou alternativu k starší XWAUP verzi. Doufám, že brzy vytvoří nějakou další (předtím nevylepšenou) loď. Nový Z-95 si stáhněte právě zde.

  Z-95 Headhunter
 • PŮVODNÍ XWA KAMPAŇ V MULTIPLAYERU
  Od nynějška si může zahrát původní kampaň XWA také se svými přáteli. StarLord předělal většinu misí tak, že jsou hratelné pro více hráčů a to včetně přeskokových bodů. Všechny potřebné informace naleznete na této stánce.

  XWA Campaign in Multiplayer

 • 2006-05-15
 • CORUSCANT HEAVY COURIER A GENOSIAN STARFIGHTER
  DTM tentokrát dokončil Coruscant Heavy Courier (známější spíše jako Nebulon Ranger). Tento OPT soubor má vlastní kokpit a exterior verzi. DTM také dal na svou stránku Geonosian Nantex Starfighter od nového a talentovaného tvůrce OPT souborů L.D. Khatgara. Nové OPT soubory si stáhněte ze stránky MTD Industries.

  Coruscant Heavy CourierGeonosian Nantex Starfighter

 • 2006-05-02
 • ARC-170 STARFIGHTER
  Master Qui-Gon (s pomocí Generála Tragetona, ATX, DTM a Darksabera) dokončil ARC-170 Starfighter známý z Epizody III. ARC-170 byl převeden ze hry SW Galaxies a má vlastní kokpit i exterior model. Jako obvykle si nový OPT soubor můžete stáhnout z Master Qui-Gonovy sekce na stránce Darksaber's X-Wing Station.

  ARC-170 StarfighterARC-170 Starfighter

 • 2006-04-17
 • NOVÝ ASTEROID HANGAR
  Nejnovějším OPT souborem od XWA Upgrade týmu je Asteroid hangar. A tentokrát to skutečně byla týmová práce. Na novém OPT souboru se podíleli Abolisher, Gringlas, General Trageton a Darksaber. Skvělá práce, chlapi! Pro stažení navštivte X-Wing Alliance Upgrade site.

  Asteroid hangarAsteroid hangar
 • NABOO SURFACE, CRUISER AND COMBAT CLOUD CAR
  DTM na své stránce otevřel novou sekci - Naboo, kde si můžete stáhnout několik nových OPT souborů: povrch planety Naboo spolu s královským plácem a městským blokem, krásný Naboo královský křižník (z Epizody II) a Combat Cloud Car. Povrch planety vypadá absolutně neuvěřitelně, ani neuvěříte, že hrajete starou XWA! Už se nemohu dočkat Clone Wars shipsetu, na kterém DTM pracuje. Navštivte stránku MTD Industries.

  povrch planety Naboo s královským plácem a městským blokemNaboo Royal CruiserCombat Cloud Car

 • 2006-04-03
 • NOVÁ SUPROSA
  Neúnavný tvůrce OPT souborů Marco Antonio Malheiros dokončil další nákladní loď. Je to Suprosa Bulk Freighter. Nová loď vypadá velmi dobře a je skvělým doplňkem stále aktivního XWA Upgrade projektu. Nový OPT soubor si stáhněte ze stránky Darksaber's X-Wing Station nebo X-Wing Alliance Upgrade.

  Suprosa Bulk FreighterSuprosa Bulk Freighter
 • DHILANI TRIDENT, WARBIRD A MAMMOTH
  General Trageton vydal hned tři velké Dhilanské lodě ze svého projektu Blue Phantom: Dhilani Trident, Dhilani Warbird and Dhilani Mammoth. Trident slouží k přepravě pěchoty i jako bojové plavidlo a je jednou z nejběžnějších lodí Dhilanské invazní flotily. Warbird je těžká bojová loď, která tvoří největší část Dhilanských bojových skupin. A Mammoth, který je odvozen z Warbirdu, je leteckou lodí sloužící k vypouštění rojů Dhilanských stíhaček. Lodě si můžete stáhnout ze stránky Vince T's X-Wing HQ.

  Dhilani TridentDhilani WarbirdDhilani Mammoth

 • RECUSANT-CLASS DESTROYER
  Další dokončenou lodí pro Episode III: Battle over Coruscant shipset je Recusant-Class Destroyer. Tato podpůrná loď Obchodní Federace by měla být poslední velkou lodí shipsetu. Model a textury vytvořil EvilJedi pro Warlords mod pro Homeworld 2, do XWA převedl Berruga a General Trageton mírně upravil a přidal několik textur. Pro další lodě z Ep. 3 a informace o Battle over Coruscant shipsetu navštivte Vince T's X-Wing HQ.

  Recusant-Class Destroyer

 • 2006-02-06
 • NOVÝ MOLE MINER
  Marco Antonio Malheiros dokončil novou verzi Mole Mineru. Mole Minery jsou obrovské stroje sloužící k těžbě nerostů zmámé z románu Dědic Impéria. Dobrá práce jako obvykle. Škoda, že se tyto stroje nevyskytují v žádné misi XWA a že Flavid nikdy nedokončil svůj slibný Thrawn shipset. Bylo by skvělé vidět tyto stroje v nějaké dobré misy. Nový OPT soubor si stáhněte ze stránek Darksaber's X-Wing Station nebo X-Wing Alliance Upgrade site.

  Mole MinerMole Miner
 • ANCIENT GUARDIAN FIGHTER A MĚSÍC GAMMANCK
  Novými OPT soubory pro A Dark Prophecy kampaň jsou Ancient Guardian Fighter and měsíc Gammanck. První OPT soubor mají na svědomí Mateus Borges, Kyle a General Trageton. Druhý, mořský svět měsíce Gammanck, vyrobil General Trageton. Pro další informace o těchto OPT souborech a celé kampani navštivte stránku A Dark Prophecy Campaign.

  Ancient Guardian FighterMoon of Gammanck

 • ZPĚT

  X-Wing™, Imperial Pursuit™, B-Wing™, X-Wing Collector's CD-ROM™, TIE Fighter™, Defender of the Empire™, TIE Fighter Collector's CD-ROM™,
  X-wing vs. TIE Fighter™, Balance of Power™, X-Wing Collector Series™, X-Wing Alliance™ a X-Wing Trilogy™ jsou registrované obchodní značky firmy
  © LucasArts Entertainment Company LLC. © Lucasfilm Ltd. & TM.

  Design stránek Michal 2003.