www.xwaupgrade.com
 www.xwlegacy.net
ENGLISH VERSION
Úvod Logo
2007-03-12
 • NOVÝ T-WING
  Na Darksaberově stránce bylo docela dlouho mrtvo, ale teď tady konečně máme pořádnou novinku, konkrétně je to nový T-Wing Interceptor. Na tomto OPT souboru se pracovalo dlouhých 5 let a podíleli se na něm 3 tvůrci: JC, Darksaber a Berruga. A výsledek rozhodně stojí za to. Jako obvykle si nový T-Wing stáhněte ze stránky Darksaber's X-Wing Station.

  T-WingT-Wing

 • 2007-02-12
 • ARC-100 ALLIGATOR A FANBLADE STARFIGHTER
  MTD Industries nám do budoucna slibuje spostu novinek a pro začátek tady máme dokončené dva starší projekty. Fanblade Starfighter je loď známá z animovaných Clone Wars. ARC-100 Alligator je nová loď od DTM. Jde o první stíhačku s dlouhým dosahem, která byla postavena Republikou behem Války Klonů. Oba nové OPT soubory si stáhněte ze stránky MTD Industries.

  ARC-100 AlligatorFanblade Starfighter

 • 2007-02-05
 • DIAMOND STATION
  Novoroční dárek od Generala Tragetona je nová Diamond Station, další OPT do projektu Blue Phantom. Stanice Diamond byla zkonstruována jako obranná stanice na orbitu planety Bricea v průběhu rodinné války mezi klany Vaylonů a Khisarů. Se svou téměř desetikilometrovou velikostí se tato stanice dokáže postavit celé nepřátelské flotile a zasypat ji střelbou ze svých početných střeleckých věží. Nový OPT soubor si stáhněte ze stránky Vince T's X-Wing HQ.

  Diamond Station Diamond Station
 • DOMINANCE BATTLECRUISER
  Posledním OPT souborem roku 2006 je Dominance-Class Battlecruiser od Generala Tragetona. Tento křižník vznikl spoluprací mezi Corellianským císařstvím a ESS. Protože byl zkonstruován krátce po založení ESS spojuje v sobě prvky starších imperiálních lodí jako Vengeance a Venator s moderními zbraňovými a štítovými systémy. To všechno z ní dělá moderní válečnou loď, která dokáže plnit řadu rolí. Tento OPT soubor si můžete stáhnout ze stránky Vince T's X-Wing HQ.

  Dominance-Class Battlecruiser Dominance-Class Battlecruiser

 • ZPĚT

  X-Wing™, Imperial Pursuit™, B-Wing™, X-Wing Collector's CD-ROM™, TIE Fighter™, Defender of the Empire™, TIE Fighter Collector's CD-ROM™,
  X-wing vs. TIE Fighter™, Balance of Power™, X-Wing Collector Series™, X-Wing Alliance™ a X-Wing Trilogy™ jsou registrované obchodní značky firmy
  © LucasArts Entertainment Company LLC. © Lucasfilm Ltd. & TM.

  Design stránek Michal 2003.