www.xwaupgrade.com
 www.xwlegacy.net
ENGLISH VERSION

Demo

V demu hry X-Wing Alliance budeš pilotovat rodinný correlianský transport (který je podobný slavnému Millennium Falconu) v nebezpečné a vzrušující misi. Můžeš skočit do laserové věže a ničit nepřátelské lodě. Budeš se pohybovat hyperprostorem a snažit se tak vyhnout Imperiálním jednotkám. Toto demo by ti mělo dát představu, jaké to je absolvovat jednu z 50ti misí hry X-Wing Alliance. S podporou 3D hardwaru, dynamické hudby, 3D zvuku, ovládáním podporující směrovku a joystiky se zpětnou vazbou, budeš mít dosud nejintenzivnější zážitek z vesmírného simulátoru ze světa Hvězdých Válek.

Demo verze X-Wing Alliance má velikost 27,8 MB. Můžete ho stáhnout z této stránky: http://www.gamesdomain.com/demos/demo/835.html. Obsahuje jednu misi (Demo.tie) s názvem "Liberate Warheads from Rival Family". Tato mise je vlastně druhá mise třetí bitvy plné hry "Supply Rebels with Warheads"(1b3m2fb.tie), ale poměrně dost se liší.
Hráč pilotuje Correlianský transport a má za úkol, s pomocí několika rodinných transportérů, napadnout a ukořistit náklad raket z konvoje patřícímu znepřátelené rodině Viraxo. Ukořistěné rakety pak musí v pořádku doručit Alianci Rebelů.

V demo misi hráč startuje z rodinné základny Azzameenů (v úplné hře z křizníku Liberty, protože v průběhu 2. bitvy je již členem Aliance Rebelů). Potom hyperprostorem skočí do hvězdného skladiště rodu Viraxo, kde najde kontajnery s raketami a bojuje s obranou základny. Následně přilétnou 3 Container Transporty (Magnum 1 - 3), které je nutno ochránit. Až tyto transporty odletí, následuje je hráč na tranzitní bod (zde mise v plné verzi XWA končí, naložením nákladu do korvet Aliance Ithor 1 - 3).
V demo misi ale na tranzitní bod přiletí ISD Colossus a vypustí letky TIE Fighterů, TIE Interceptorů a TIE Bomberů. Hráč tak musí dál bránt své transporty před imperiálními jednotkami. Transporty nakonec skočí do hyperprostoru, který vede k flotile Rebelů. Tady je mise splněna. Hráč nakonec odletí zpátky domů na základnu Azzameenů.

Úvodní obrázek.
Popis mise.
Startujeme.
Akce ve střelecké věži.
Prohledávání kontajnerů.
Další Supa Fighter sestřelen.
Container Transporty už jsou skoro doma.
Ještě sestřelit několik TIE Fighterů.
V rohu je ISD Colossus.
Mise konečně splněna.
Zpátky doma.
Přistání na základně.


ZPĚT

X-Wing™, Imperial Pursuit™, B-Wing™, X-Wing Collector's CD-ROM™, TIE Fighter™, Defender of the Empire™, TIE Fighter Collector's CD-ROM™,
X-wing vs. TIE Fighter™, Balance of Power™, X-Wing Collector Series™, X-Wing Alliance™ a X-Wing Trilogy™ jsou registrované obchodní značky firmy
© LucasArts Entertainment Company LLC. © Lucasfilm Ltd. & TM.

Design stránek Michal 2003.